Aktualności

Artykuły

 • Wolne stanowisko sędziowskie

  W Monitorze Polskim z dnia 18 marca 2016 roku pod pozycją nr 252 zostało opublikowane Obwieszczenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 15 marcac2016 roku o jednym wolnym stanowisku sędziowskim w Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Etat przewidziany jest na rzecz pionu pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Czytajwięcejo:
 • Wolne stanowisko sędziowskie

  W Monitorze Polskim z dnia 4 marca 2016 roku pod pozycją nr 216 zostało opublikowane Obwieszczenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 lutego 2016 roku o jednym wolnym stanowisku sędziowskim w Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Etat przewidziany jest na rzecz pionu pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Czytajwięcejo:
 • Maraton prawników

  W dniu 12 czerwca 2016 roku w Grodzisku Wielkopolskim, w ramach X Półmaratonu „Słowaka”, odbędą się I Mistrzostwa Polski Prawników w Półmaratonie w kategorii Kobiet i Mężczyzn. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą od dnia 1 marca 2016 roku. Szczegółowe informacje zostały zawarte na stronie internetowej: www.polmaratongrodzisk.pl

  Maraton jest organizowany przy współpracy z Sądem Apelacyjnym w Poznaniu.

  Czytajwięcejo:
 • Uwaga na mejle od fałszywych komorników sądowych

  Uprzejmie informujemy, że rozsyłane są wiadomości mailowe od rzekomych komorników sądowych. Wiadomości te zawierają złośliwe oprogramowanie, które przy próbie jego pobrania bądź uruchomienia może wyrządzić nieodwracalne szkody w systemach informatycznych, w tym utratę bądź kradzież danych.

  Czytajwięcejo: