Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniach 22 - 27 lutego 2016 roku organizowany jest Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W tych dniach osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielonych przez prawników, psychologów oraz przedstawicieli środowisk: Naczelnej Rady Adwokackiej, krajowej Izby Radców Prawnych, Rzecznika Praw Obywatelskich, Rzecznika Praw Dziecka, Komendy Głównej Policji, Komendy Głównej Straży Granicznej, Prokuratury Generalnej, Krajowej rady Komorniczej, Krajowej rady Notarialnej, krajowej Rady Kuratorów, Naczelnej Izby Lekarskiej.

Lista podmiotów, w których będzie można uzyskać niezbędną informację i ich adresy znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości oraz na stronie www.pokrzywdzeni.gov.pl.

Wszelkich informacji na temat działalności Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w województwie wielkopolskim, udzielają specjaliści tego Ośrodka:

  • osobiście, w siedzibie głównej Ośrodka przy ul. Zeylanda 9/3 w Poznaniu,
  • telefonicznie pod numerem 786-160-100 od poniedziałku - do piątku w godz. 10.00 - 20.00 i w sobotę w godz. 10.00 - 14.00.

Rejestr zmian dla: Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Podmiot udostępniający:
Sąd Apelacyjny w Poznaniu
Wytworzył lub odpowiada za treść informacji:
Romuald Graczyk
Opublikował:
Romuald Graczyk
Data wytworzenia:
2016-02-08
Data publikacji:
2016-02-08
Opis zmiany:
publikacja informacji